Mladá firma přichází na trh s revolučním chytrým náramkem, díky kterému bude zdravý životní styl daleko snazší. Bude vás sledovat ve dne i v noci, kontrolovat váš tělesný stav, prověří spálené kalorie ve vašem těle, případné hubnutí a dokonce vám i ukáže, kolik tekutiny byste měli ještě vypít. Jasný důkaz toho, že i moderní technologie nám mohou pomoci zhubnout!

Healbe Gobe je fitness náramek, který velice nápadně připomíná již dávno ,,profláklé“ chytré hodiny. Chytré hodinky ale obvykle nenabízí tolik informací o našem těle, většinou ale dokáží nabídnout alespoň krokoměr anebo zjištění aktuální tepové frekvence. Chytrý náramek ale nabízí hned několik funkcí tělu prospěšných v jednom. V prvé řadě je naprosto unikátní v tom, že mu nedělá problém výpočet kalorií. Dále se také zabývá i měřením hydratace a dokáže vypočítat, jaký by měl být denní příjem tekutin jedince. Fitness náramek, jak již z názvu vyplývá, taktéž sleduje jakoukoliv fyzickou aktivitu stejně jako kalorie, které díky ní tělo dokázalo spálit, a samozřejmě i tepovou frekvenci při určité fyzické námaze, pohybu či cvičení, s čímž jsou spojené i frekvence dechu.

Jako další z mnoha bonusů tohoto vynálezu můžeme brát také to, že sleduje i náš spánek. Rozlišit spánkové fáze pro něj není žádný problém a zároveň dokáže i rozlišit a jakoby ,,diagnostikovat“ spánkové poruchy, pokud by se u nositele vyskytovaly. To vše získává z informací o rychlosti a pravidelnosti dechu a tepu. A v neposlední řadě také nesmíme zapomenout na měření hladiny stresu, což dokáže skutečně máloco, a to vše především díky svému umístění na ruce, díky které dochází ke kontaktu s pokožkou, skrz kterou získává většinu cenných informací včetně počítání kalorií.

Co od Healbe Gobe náramku čekat?

Jedná se prozatím o první přístroj, který dokáže vypočítat denní příjem kalorií a zároveň je i nositelný. Technologie chytrého náramku je tak podstatně jednodušší a praktičtější než přístroje na měření kalorií a tělesných funkcí, jaké jsme znali dodnes. Nejen to dělá z Healbe Gobe revoluční záležitost. Inženýři taktéž dokázali perfektně vychytat voděodolnost výrobku do hloubky tří metrů.

Fitness náramek se po technologické stránce skládá hned z několika částí. Pro nás bude stěžejní především čelo přístroje, které shromažďuje důležité informace o našem těle jako je již několikrát zmíněný puls a úroveň hydratace. K tomu navíc ukazuje i počet kroku a rozdíl mezi kaloriemi, zejména tedy mezi spotřebovanými a spálenými, což se odborně nazývá energetická balance. Chytrý náramek navíc ještě ukazuje čas a dá se jednoduše využít jako budík, jelikož sleduje spánkové fáze, díky čemuž nás dokáže probudit v tzv. REM fázi, kdy je spánek lehčí a náš organismus bude po probuzení daleko vitálnější. Nečekejte ale žádné otravné a nervy drásající vyzvánění budíku, těšit se můžete především na vibrace, které budou k nejen k vašim uším šetrnější.

Healbe Gobe je perfektní pomocníkem, který vás nenaučí jen lépe chápat a porozumět vlastnímu tělu, ale s jeho pomocí bude hubnutí anebo nabrání tělesné kondice podstatně jednodušší a zábavnější!