Každý z nás občas potřebuje uvolnění, dopřát si chvíli relaxu a třeba i vyřešit nějaké zdravotní problémy nebo bolesti. K tomu je více než vhodná masáž shiatsu, o které si povíme více.

Křeče jsou velice nepříjemná záležitost, mohou nás přepadnout kdykoli a někdy mohou být i životu nebezpečné, například při plavání či jiných sportech. Zvláště nepříjemné jsou pak křeče noční. Dá se proti nim účinně bojovat?

Kašel u dětí je docela běžná věc. Jedná se v podstatě o obranu organismu těla z toho důvodu, aby byla udržena průchodnost dýchacích cest. Kašlací reflex je velice nepříjemný. Co když se ale jedná o závažnější, alergický dětský kašel?

Už jste někdy zkoušeli řešit různé zdravotní obtíže ryze přírodní cestou? Pokud ano, jistě znáte pojem aroma masáž. Jedná se o proceduru nejen velice příjemnou, ale také přínosnou...

Ječné zrno není příliš příjemná záležitost. Může nám pěkně otravovat život, o vzhledu nemluvě. Dá se ječné zrno léčit a jak lze léčbu urychlit?

Zvláště v zimním období se vám může zdát, že nejste úplně v pořádku, tak, jak byste si představovali. Častější únava, slabost, ale také nekvalitní spánek nebo zhoršení nálady a jiné – to vše může mít příčinu v nevyrovnaném zimním období. Vyzkoušejte proto harmonizaci čaker pomocí léčivých kamenů.

Reiki – pro někoho způsob života, pro druhého ryze meditační technika a pro třetího alternativní metoda léčení. Pojďme se společně podívat, co to vlastně životadárná energie Reiki je.

Některé z nás prostě milují rtěnky. Nedají na ně dopustit. Ten úžasný pocit výrazných a plných rtů je zkrátka k nezaplacení. Milé dámy, jistě víte, o čem hovořím. Proto se chci dnes zabývat otázkou permanentního make-upu rtů.