Mladá firma přichází na trh s revolučním chytrým náramkem, díky kterému bude zdravý životní styl daleko snazší. Bude vás sledovat ve dne i v noci, kontrolovat váš tělesný stav, prověří spálené kalorie ve vašem těle, případné hubnutí a dokonce vám i ukáže, kolik tekutiny byste měli ještě vypít. Jasný důkaz toho, že i moderní technologie nám mohou pomoci zhubnout!

Zdravé hubnutí je trendem současné doby. Slyšíme o něm všude. V televizních reklamách, v rádiích, čteme články v časopisech. Jenže, ono to zdravé hubnutí není vůbec jednoduché. Spíš je to věda. Víte, jak na něj?

Pamatujete na éru taiči, která proběhla před několika lety? Pokud ano, pak víte, že kdo necvičil taiči, ten byl zkrátka „out“. A pokud jste tenkrát byli out, nic vám nebrání v tom to napravit. Tai-či totiž jde znovu do popředí zájmu!

Trápí vás nějaké to kilo navíc? Anebo dokonce mnoho kil? Pak je načase naučit se zdravému stravování. Možná, že to zpočátku nezvládnete sami, ale časem to bude rutina a hračka! Jenže, kde začít a co všechno vlastně zdravé stravování obnáší?

Nadýmaní... nepříjemná záležitost, kterou trpí čas od času každý z nás. Pokud je však nadýmání časté, začíná nám omezovat běžné fungování v životě. Je to signál, že je něco špatně. Co dál dělat?

V následujícím článku si připravíme z kustovnice čínské vynikající pochoutky, které ocení především milovníci sladkého. Dobrou chuť! A nezapomeňte, účinky goji jsou přímo zázračné!

Zácpa u dětí je poměrně častý problém, se kterým si ovšem mnozí rodiče vůbec nevědí rady. Zácpa může vést až k vážnějším zdravotním potížím, nehledě na to, že se v těle dítětě zadržují a hromadí toxiny. Jak tedy svému dítku od zácpy účinně pomoci?

Nenápadná rostlinka zvaná kustovnice čínská neboli Goji je klenotem čínské medicíny! Po staletí využívaná jako všelék, je nyní lehce dosputná i u nás. A to je skvělá zpráva!